Biga Fdd'nin En Caliskan C2 Sinifi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz

+5
Admin
eyup
Admin2
KePCeCi
Metaboy
9 posters

Nick Kullanır Mısınız?

Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz Vote_lcap2100%Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz Vote_rcap2 100% 
[ 6 ]
Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz Vote_lcap20%Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz Vote_rcap2 0% 
[ 0 ]

Toplam Oylar : 6

Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz Empty Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz

Mesaj  Metaboy Cuma Kas. 28, 2008 5:27 pm

Haydi Nicklerinizi Bekliyorum
Metaboy
Metaboy
Kıdemli Misafir Üye

Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz Empty Geri: Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz

Mesaj  KePCeCi Cuma Kas. 28, 2008 6:17 pm

Seni 12 voltluk pille yavaş yavaş öldürecegim Very Happy

KePCeCi
Modaretor

Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz Empty Geri: Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz

Mesaj  Admin2 Cuma Kas. 28, 2008 6:23 pm

گẽήί گẽήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گ£ήگįz hαگя£ŧįήℓ£ Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя~~:::
Admin2
Admin2
Admin

https://bigafddn2.yetkin-forum.com

Mesaj  eyup Cuma Kas. 28, 2008 7:58 pm

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶٩(×̯×)۶
eyup
eyup
Mükemmel Üye

Mesaj  KePCeCi Cuma Kas. 28, 2008 11:38 pm

Ben Daha Çok Sessizliğimde Gizliyim Bu Yüzden Beni Sessizliğimde Çözmeye Çalışın

KePCeCi
Modaretor

Mesaj  Admin2 C.tesi Kas. 29, 2008 3:42 pm

ѕαηмα ѕαкıη ѕєη∂єη, вєη кєη∂ιм∂єη ναzgєçтιм !!

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм.!!!

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

Ruh ’um kârânLîk'Lârâ , ßêdênîm sana âît.

Bu aralar oT TakiLiYom istéyén.. Ézip GÉÇÉR istéyén SARIP iCéR!

ßiLiyorsun Seni ßeßekLer qißi Sevdim, Seni ÇiçekLer gibi Sevdim, Seni meLekLer gißi Sevdim! Çünkü Sen tapILacak KızdıN ßu Devirde! Oysa ßen Seni ßöyLe Sevdiğim için, Sana ßöyLe yandIğIm için , AsILacak biriydim ßu şehirde. .

WazGεÇŦįм GÖzℓεяįήDεή

Olume sozum yok sadece... Avuclarim kaniyor.

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßen ßuLdum HaßeRiN oLsun.!!!

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr.
Admin2
Admin2
Admin

Mesaj  eyup C.tesi Kas. 29, 2008 3:46 pm

çok iyi nickler bunlar
eyup
eyup
Mükemmel Üye

Mesaj  KePCeCi Perş. Ara. 04, 2008 6:25 pm

ya Eyüp bole seler yzcagına nıck yaz olm sen

KePCeCi
Modaretor

Mesaj  Admin C.tesi Ara. 06, 2008 10:51 pm

bndende bunlar
1-)Aşk; ilkokulda yürek kıpırtısı,ortaokulda dudak şıpırtısı,lisede yatak gıcırtısı,üniversitede bebek zırıltısıVery Happy
2-)Aşk sözle başlar,dudak ile beslenir dokuz ay sonra baba diye seslenir
Admin
Admin
Kurucu

Mesaj  -gokce- Paz Ara. 07, 2008 5:18 pm

qüzéL ßi rüyayı qérchék sanmı$tım. séni sévdiim ichin ösür diLérim..

kir qöstérméyén rénkLériniz sizin oLsun ! ’karanLıqın’ tam icindé ßir ßa$ımayım ...

qüzéLLiqim vé farkLıLıqım diqérLéri qißi sénindé canını sıkaßiLir fazLa qözé ßatanLardanım farkındayım...

’ Kác öLüm wársá qözéé áLdm háyáTımıı cöPé áTtm Tüm RüyáLar Káßus Y!né Korkuy0ruMmM..!

qécici asma ßéni kaLıcı öLdür... ßoynumun izi kaLsın yüréqinin ipindé...

\" kaLmak aqır qéLdiqindé qitméLi insan...!\"

öLüy0rum s0n ßir kéz séni Séwiy0rum déSéné . !

ßirqünİncéParmakLıßiréLqéLipDüzéLticékHér$éyißénCh okAyrıLıkYa$adımOYüzdénßiti$ikYazdımHér$éyi!!

Sén.. küchük chocuk éLindé ayı$ıqı .. Ko$up qéLdin ßo$ yurduma éLimdé a$k yanıkLarı .. Tuttum éLLérini Sımsıcak, sımsıkı éLLérim sustu, korktu Vé titrédi ..

Nokta Konmu$ ßitmi$ én qüzéL Hikayém...

néfés sénLiqindiR oLmadıqın an öLüm ßnLiqndiR

Artık qitmé démicém zatén iicé hazırsın ßu séFér

Sıvı DéqiL Katı HaLdéyim Hép!Kö$éLérim Var.

Sadécé Tanrıya Vé Kéndimé YaLan SöyLémiorum..

YakLa$aßiLécéini Sandıın Kadar Uzaımdasın
Hassyktir .. Sanamı KaLdım .?!

ßo$ konu$ana söyLéyécék sözüm ßo$ insana harcıycak zamanın yok

ßuLa$tın Hér Yérİmé İchimdéKy Sén O Kadar KoskoJamanky..

Madémki AyrıLıqa Hüküm qiymi$ ßu Yürék , O Zaman ÖLmék İchin Ya$amak qérék..

aCımıcakSın aCıncak haLé duSérSin , aqLamıcakSın aqLanacak haLé duSérSin , Sonunu sén yazCakSın yokSa yazıLcak haLé duSérSin..

$ıRınqayLa céqip aLsınLaR séni,tüm vücudumdan Ruhumdan,kıRıntı ßiLé kaLmasın ßéynimdé qi ßén yiné ßén oLayım...

qörméméyé caL$tkLarm tamda qördkLérm asLnda...

*ööLé qit ki..ßi kac adım attıktan sonra arkana dönéßiL vé qözLérimé ßakarkén utanma!!!

* Hérqün ßiraz daha zorLa$arak cıLdırtmaksa ßéni niyétiN... SyktiRqiT

HéR sözümz dudakLarda qüLü$ oLdu..
Dönmék ihtimaLi yok artık o qüLü$Lér dü$ oLdu...!!

qéchmi$imi chöpé attım karı$tıranLar köpéktir

YoKLuquMLa iYi qéCiNMéYé ßaK
VaRLıqıM ßiR DaHa aSLa SéNLé oLMaYaCaK

K!MS€ uMRuMDa D€q!L SaD€C€ K€ND!M€ oYNuYoRuM
SÖZ ßİTTİ....
SöZ ß!TT! $!MD! T€oR!Y€ q€cT!M TaKıL ßaNa

KoPCaKSa KoPSuN !P ß!TC€KS€ ß!TS!N
߀NY S€FM€Y€N VaRSa... SİKTİR OLUP qitsin cOKDA TIN

߀N!M YaPTıqıM T€K $€YH q€L€N q€L!R ߀N S€c€R!M q!D€N q!D€R ߀N T€P€R!M

ßi qün qéri dönmék istér ßırakın dönsün né kayßéttini qörsün

Hêr qêcên qùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr qécên qùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

' KayßédéßiLécéqim Hic ßi$éy Yokkén Kéndimi Kayßéttim '

ßu qözya$LarımLa qidécéksé Cénnété biriLéri... ßén HıckırıkLarımı HéLaL éttim BiLé!!

Pi$manım Hérkézi İnsan Sanıpta SacmaLadım...

Né İstédiqimi ßuLamadım HaLa ßi Yanım cék ßi Yanım KaL Dér...

ßıktım Hér$éydén Sénin Yüzündén Kahrétsin...

UmutLara Kanma UmutLar ßiqün İmkansızLa$ır Hayatı Toz Pémßé Ya$ıorum Sanma Hér Rénk ßiqün SiyahLa$ır..!

ßuqün Oturdum ÖLümü Dü$ündüm, Daha On6sında vé Hayat ßöyLé qüzéLkén...

ÖLüm qéLdiqi zaman yanıma qéLmé. ßén azraiLLé hésaß kitaß yaßarım...

' Sén SuStun,bHén aqLadım.. AqLadıkca icim acIdI.. wHé karar wérdim qözya$LarIm héLaL déqiL Sana,hakkımı aLacaım...!!

Kara kaßus yiné ak$am yéméqindé ßizdé. KaranLıkta,soqukta ßéLki ama séssiz wé uzakta. Yaqmur mutsuz, ay acı ichindé. AqLıyorum ßéLki ama yanLızLıkta chok choook uzakta...

KaranLık Déh$ét Féricidir. Ama Korkuttuqu İchin DéiL,oLanLarı sakincé vé ték ßa$ına dü$ünmé oLanaqı sunduqu ichin.

éqér hayatım kiraLıksa,satın aLmak ichin uqa$mam.chünkü ichindé i$é yarar hichßi$i yokk...

KaranLık $art Ko$mu$ YanLısLıqı ßana.Aynama ßaktım Yiné Kimsé Yok.ßi Kıs Sadécé Vé ßi Kach Su DamLası...döküLür yéré kırmızı kan soqukta! kimin umrunda..??

Rüzqar aLır qötürür ßéni sonsus karanLıqa.Canım yanar chıqLıkLarLa.Ama hich acı yok! Üzméz ßéni aqLamak. ALı$mı$ ßédénim sonuchta!

ßir damLa qöz ya$ı dénizdé kayßoLur,unuturum ßén hér$éyi,acı chékmémi??Ah kimin umrumda!Sadécé kéndimi istiorum ßén.yanmaz yüréqim ßu $ékiLdé....

kadéri dü$ün, yaptıkLarını sonra??qit vé aqLa...!!!

ßir Kéré qittin Ya Artık ßin Kéré Dönséndé ßo$...Sén ßéndé ßittin Artık Ömrüncé Sévséndé ßo$...!

HayaT asLında basiTTir ..
Zor qéLirSé ßas-ittir .
0 da oLmadı Ha S*Tr .. xP

1 ya$imda bibéron icin aqLardim,
5 ya$imda $ékér icin aqLardim,
$imdiysé A$kim icin aqLiyorum !:[

Chok ßıktıysan Hayattan ßir mézara qit ÖLüLér ii ßiLir Yashamak qüséLdir..

Né masaLım , Né Dé ßir shiir.. KéLiméLéré AnLam YükLéméktén Vasqéchtim.. AnLatasım Yok , AnLayasım Yok. séndé ßéndé Artık
ÖyLésiné ßirisin ishté.

߀nimm farkImm ßurdAa ßa$LıyOrr; séviLmédiqim anDa déqiL saYqımIı kAyßéttiqiNN andA ßitérsiNN..

ßéN sénsiz ßir Hichsém séndé ßénsiz ßir Pichsin

kimé né karman corman hayatımdan kimé né yaLan doLan masaLLarımdan bén mutLuysam

SusuyoruM ArtıK Daa FazLa ßatmamak İchin KaranLıına Ama Tutamıorum KaLbimin İncé ChıqLıkLarını YavA$ YavA$ Saqır OLuorum YokLuunLa**

Bir kach damLa qözya$ı akar qözümdén ama napabiLirim ki bénimdé ruhum kayıp hayatın ichindé kaLbim kırık param parcha bir haLdé ama karanLıqın $artı budur mutLu oLmaLıyım béLki dé

YaLnızLık qüLümsér ék$i ék$i suratıma bén yaLnızkén vé aqLarkén démékki yaLnız déqiLmi$im kéndimi yaLnız sanırkén

Kötümsér ßir $ékiLdé ßakan Yok ßana KaranLık ßakar Ama O İidir AsLında Chünkü Dü$ünmé Fırsatı Vérir İnsana..!
iştehh benimkilerde bunlarRrRrR...!!!
-gokce-
-gokce-
Mükemmel Üye

Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz Empty Komik Msn Nickleri

Mesaj  Admin Ptsi Ara. 08, 2008 4:14 pm

Komikler
Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, ağılönü kadar anlamlı, afyon kalesi kadar yıkılmaz, afyon
kadar çekici, bolvadin
kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

-@--@--@--@--@--@--@--@--@--@--@--@--@--@-

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!
Komik msn nickleri , komik nickler, msn nickleri , yeni msn nickleri

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

Elimde denizden çaldigim bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramizda bir fark var o denize sen bana aitsin.

-@--@--@--@--@--@--@--@--@
--@--@--@--@--@-

Bir soluk kadar yakin, yildizlar kadar uzak derler sevgi için, uzanirsin yetisemezsin, yetisirsin dokunamazsin, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN...

Sen seni özleyenlerin özleminden
habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.,
Admin
Admin
Kurucu

Arkadaşlar Güzel MSN Nicklerini Burada Buluşturabiliriz Empty Anlamlı Msn Nickleri

Mesaj  Admin Ptsi Ara. 08, 2008 4:18 pm

ANLAMLILAR

Sen Sen Ol Ölümüne Aşık OLma Ölümüne Arkadaş Ol çünkü Arkadaşlık Sonsuzdur Aşk ta Sonsuzdur ama Sevmesini Bilenle.

düşündüklerine dikkat et .davranışların olur ,Davranışlarına Dikkat et,Alışkanlıkların olur,Alışkanlıklarına Dikkat et Karakterin olur,Karakterine Dikkat et gün Gelir Kaderin olur

kaderin oyununu yenmek için hakem olmak gerekmez....!

karşındaki kişiye kızma gibi bir lüxün yoktur çünkü karşındaki kişi senin aynandır. senin tavıralrın nasıl olursa karşındaki kişide seni yansıtır sana

Tez elde edilen başarı insanı maceraperest ve karasız yapar

Benim yaşantım hiçbizaman toz pembe olmadı.Onu hep ben boyadım mantık fırçamla gökkuşağına.

her yağmur damlası seni seviyorum demek olsaydı dünyayı sel götürüdü be aşkım
Anlamlı msn nickleri ,yeni msn nickleri , şekilli msn nickleri,msn nickleri
sen benim hayatımda piyonumsun seni kaybedersem 2 puanım gider,ben senin hayatındaki şahım beni kaybedersen oyun biter

DAL RÜZGARI AFFETSEDE KIRILMIŞTIR BİR KERE,MAKSAT BİR SEVİGİLİ UĞRUNA ÖLMEK DEĞİL UĞRUNDA ÖLÜNECEK SEVGİLİ BULMAKTIR..

her ayrılık içinde hüzün taşır mutlaka yalnızlığa ilk adımdır vedalar ve sonra ardı arkası kesilmez gözyaşlarının pişmanlıklar faydasızdır artık.oysaki seviğini ölçülü sevmek gerekir çünkü o bir gün nefret ettiğin olabilir...

Kalemim adından başka ad yazmaz Bu kütükte başka bir ad okunmaz Narına;nuruna kurban olduğum Seven sevdiğinden asla yakınmaz

Yıldırımlar düştü güvendiğimiz dağlara Hep boş çıktı sarıldığımız eller Hep taş çıktı inandığımız kalpler Kaç kez sırtından vuruldu hayallerimiz Kaç kez yıkılıp kaldık köşe başlarında Kaç kez delik deşik oldu yüreğimiz

ARTIK HER SABAH UYANDIĞIMDA YAŞADIĞIMIN FARKINA VARMADAN ÖNCE SENİ DAHA ÇOK SEVDİĞİMİN FARKINA VARIYORUM BİTANEM
Admin
Admin
Kurucu

Mesaj  -gokce- Çarş. Ara. 10, 2008 10:59 pm

"вєηι çєкємєуєηℓєя αηтєη тαктıяѕıη" bu çok güsel diil ama hoşuma gidior genede
-gokce-
-gokce-
Mükemmel Üye

Mesaj  veyso Perş. Ara. 11, 2008 12:39 pm

küstüm sana konuşma benle uyuz
veyso
veyso
Aktif Üye

Mesaj  Admin3 Paz Ara. 14, 2008 7:26 pm

güzelmiş ha
Admin3
Admin3
Admin

Mesaj  Admin3 Paz Ara. 14, 2008 9:37 pm

BİR GÜN KIYAMET KOPAR ÇÖKER KARANLIK ALLAH BİZİ AFFETMEZ ÇOK GÜNAH ALDIK SEENLER AYRILMAZ BİR PLAN YAPTIK TÜM ç@rşı CEHENNEMDEN KONBİNE ALDIK
Admin3
Admin3
Admin

Mesaj  Admin Salı Ara. 16, 2008 8:32 pm

Ne cımg cong,Ne hamsi,Ne de alakarga bu sezon şampiyon şanlı kanarya

Ne Lıncoln,Mıncoln Ne de Baros,Maros Fenerbahçe tektir anlamaz nonoi,monoş(ben uydurdum:D)

Ne Bobo,Delgado Ne de Rüştü,Hakan Fenerbahçedir Beşiktaşa Koyan(ben uydurdum:D)
Admin
Admin
Kurucu

Mesaj  Admin3 Perş. Ara. 18, 2008 4:12 pm

noluyo öle koyan moyan

En son Admin3 tarafından Cuma Ara. 19, 2008 3:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin3
Admin3
Admin

Mesaj  -gokce- Perş. Ara. 18, 2008 6:34 pm

Terbiyeni takın...
-gokce-
-gokce-
Mükemmel Üye

Mesaj  Admin2 Perş. Ara. 18, 2008 6:48 pm

ßeyler Terbiye sınırlarını aşmayın !!...
Admin2
Admin2
Admin

Mesaj  Atilla Cuma Ara. 26, 2008 7:53 pm

sigaranın ucunda askın tüter bu ask ancak mahserde biter

Atilla
Süper Üye

- Similar topics